Veikals


Ražošana


Produkts


2016

2017


2018

Mūsu stāsts

Zīmols tika izveidots 2018. gada pavasarī, un komandu veido septiņi profesionāļi, kas aktīvi iesaistās riteņbraukšanā, zaļajās kustībās un labdarībā.

Mēs veicinām videi draudzīgu, aktīvu, drošu un veselīgu dzīvesveidu un laužam mītus, ka  aksesuāri, lai uzlabotu savu drošību nevar būt stilīgi. Mēs veidojam dažādas droša dzīvesstila kampaņas un sadarbību kopīga mērķa vārdā ar vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem un zīmoliem.

Naksnīgajiem vakariem mēs esam izstrādājuši stilīgu un funkcionālu produktu - tumsā spīdošu lenti, kuru apspīd ultravioletās gaismas. 

Inovatīvā koncepcija apvieno funkcionalitāti un oriģinālu dizainu, kā arī nodrošina velosipēdistu drošību pilsētā un ārpus tās. Mēs esam pirmie Eiropā un mēs piegādājam šo produktu visā pasaulē!

Jaunais produkts ir piemērots praktiski jebkuram velosipēdam, un tas ir viens no pirmajiem soļiem Lumini Nights droša dzīvesstila kustības projektā, kas jāīsteno ilgtermiņā, lai apvienotu līdzīgi domājošus un aktīvus dzīvesveida entuziastus visā pasaulē.

Iepazīsti mūs caur mūsu lieliskajiem izstrādājumiem

VEIKALS 

0

 .