Privātuma politika

Šis konfidencialitātes paziņojums atklāj konfidencialitātes praksi vietnē www.lumininights.com. Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un aicināt jūs regulāri pārskatīt šo lapu, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs aizsargājam jūsu izpaustās informācijas saturu.

Informācijas vākšana un izmantošana www.lumininights.com apkopo informāciju no mūsu lietotājiem dažādos mūsu tīmekļa vietnes punktos.

Pasūtījums

Veicot pirkumu, mēs pieprasām no lietotāja informāciju par pasūtījuma veidlapu-kur lietotājam ir jāsniedz kontaktinformācija, piemēram, vārds un piegādes adrese, un finanšu informācija, piemēram, kredītkartes numurs un derīguma termiņš. Šī informācija tiek izmantota rēķinu sagatavošanai un klienta pasūtījuma aizpildīšanai. Ja mums ir grūtības apstrādāt pasūtījumu, šī kontaktinformācija tiek izmantota, lai sazinātos ar klientu.

Sīkfaili

Sīkdatne ir lietotāja cietajā diskā saglabātā informācija, kurā ir informācija par lietotāju. Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgas sīkdatnes. Sīkfaili ļauj mums izsekot un mērķēt mūsu lietotāju intereses kopumā, analizējot populārākās kategorijas un produktus, lai uzlabotu turpmāko pieredzi mūsu vietnē. Sīkfaili nesabojā jūsu datoru sistēmas vai failus, un tikai tāda tīmekļa vietne, kas nodevusi konkrētu sīkfailu, var izlasīt, modificēt vai dzēst šo sīkfailu. Ja nevēlaties, lai informācija, kas savākta, izmantojot sīkfailus, vairumā pārlūkprogrammu ir vienkāršas procedūras, kas ļauj izdzēst esošos sīkfailus, automātiski noraidīt sīkfailus vai saņemt izvēli atteikties vai pieņemt konkrētu sīkfailu pārsūtīšanu jūsu datorā.

Kopējā informācija

www.lumininights.com izmanto apkopoto informāciju no demogrāfiskajiem apsekojumiem, satiksmes modeļiem un IP adresēm, lai pielāgotu  vietni. Apkopota informācija reizēm tiek dalīta ar trešajām personām tādiem nolūkiem kā reklāmas vai reklāmas kampaņu plānošana vai izpilde.

Katalogi, ziņas

Ja lietotājs vēlas iegūt mūsu katalogu, ziņas utt., Mēs lūdzam kontaktinformāciju, piemēram, vārdu, ielu adresi un e-pasta adresi, lai nodrošinātu šīs lietas. Tā kā mēs respektējam lietotāju konfidencialitāti, mēs piedāvājam iespēju atteikties no šiem paziņojumiem. Lūdzu, skatiet tālāk sniegto izvēles un atteikuma sadaļu.

Retos gadījumos ir nepieciešams izsludināt stingru paziņojumu. Piemēram, ja mūsu pakalpojums ir uz laiku apturēts, mēs varam jums nosūtīt e-pastu. 


Drošība

www.lumininights.com veic visus piesardzības pasākumus, lai aizsargātu lietotāju informāciju. Ja mūsu reģistrācijas / pasūtījuma veidlapā tiek prasīts ievadīt konfidenciālu informāciju (piemēram, kredītkartes numuru un / vai sociālās apdrošināšanas numuru), šī informācija ir šifrēta un aizsargāta ar Secure Socket Layers (SSL) šifrēšanas programmatūru. Drošības sistēmas nav nekļūdīgas, tostarp šifrēšanas sistēmas. Lai gan mēs pieliekam pūles, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Ja jums ir kādi jautājumi par drošību mūsu tīmekļa vietnē, sūtiet mums e-pastu uz [email protected], lai iegūtu vairāk informācijas.

Informācijas papildināšana

Lai www.lumininights.com pienācīgi izpildītu savas saistības pret klientiem, mums ir jāpapildina informācija, ko saņemam, ar informāciju no trešo pušu avotiem, piemēram, mūsu saistītām tīmekļa vietnēm. Piemēram, lai Ebay.com uzlabotu mūsu spēju pielāgot vietni individuāli, mēs apvienojam informāciju par lietotāju pirkumu paradumiem ar līdzīgu informāciju no mūsu saistītajām vietnēm.

Īpašie piedāvājumi

Lapas biedri dažkārt saņems informāciju par produktiem, pakalpojumiem, īpašajiem piedāvājumiem. Ievērojot mūsu lietotāju privātumu, mēs piedāvājam iespēju nesaņemt šāda veida ziņas. Lūdzu, skatiet tālāk norādīto par atteikšanos.

Labošana / atjaunināšana / dzēšana / deaktivizēšana

Ja lietotāja personiski identificējama informācija mainās (piemēram, pasta indekss, tālrunis, e-pasts vai pasta adrese) vai ja lietotājs vairs nevēlas mūsu pakalpojumus, mēs piedāvājam veidu, kā labot, atjaunināt vai dzēst / deaktivizēt šī lietotāja personīgi identificējamo mums sniegto informāciju. To var izdarīt, izmantojot mūsu paziņojuma abonēšanas funkciju.

Izmaiņas Privātuma Politikā

Mēs paturam tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šo konfidencialitātes politiku un jebkuru no mūsu politikām vai procedūrām, kas attiecas uz informāciju, kas savākta caur vietni. Jebkuras izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā stāsies spēkā pēc pārskatītās politikas publicēšanas internetā, kas būs pieejama vietnē. Vietnes izmantošana pēc šādām izmaiņām ir jūsu apstiprināta, pārskatīta politika. Mēs iesakām periodiski pārskatīt mūsu konfidencialitātes politiku, lai pārliecinātos par jaunākajām izmaiņām. 

Valūtas konvertācija

Izmantojot mūsu vietni, jūs (apmeklētājs) piekrītat atļaut trešajām personām apstrādāt jūsu IP adresi, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu valūtas konvertēšanas nolūkos. Jūs arī piekrītat, ka šī valūta tiek glabāta sesijas sīkfailā jūsu pārlūkprogrammā (īslaicīga sīkdatne, kas automātiski tiek noņemta, aizverot pārlūkprogrammu) Mēs to darām, lai izvēlētā valūta būtu konsekventa, pārlūkojot mūsu vietni, lai cenas varētu pārvērst jūsu vietējo valūtā.

0

 .