Piegāde

Pārbaude

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. Mēs sākam gatavot pasūtījumu uzreiz pēc tam, kad tas ir pārbaudīts. 

Apstrāde

Lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, tas parasti aizņem 3-7 darba dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas neietver brīvdienas.

Piegāde

Ja pasūtījums jums ir nepieciešams ātrāk, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni +37128910922.

Kā mans pasūtījums tiks nosūtīts?

Visus pasūtījumus nosūtām ar DHL, TNT, UPS, FEDEX, OMNIVA.

Kad es saņemšu savu pasūtījumu?

Jūs varat izsekot savu sūtījumu ar mūsu izsekošanas numuru, kuru saņemsiet pēc sūtījuma izsūtīšanas!

Visus pasūtījumus apstrādā mūsu labi sagatavotā komanda. Mēs sagatavojam un nosūta pasūtījumus pēc iespējas ātrāk. Ekspress piegādes pasūtījumi ir prioritāri un parasti tiek nosūtīti ātrāk. Jebkuru pasūtījumu, kas iesniegts pēc plkst. 8:00 tiek apstrādāti līdz nākamajai darba dienai (Tātad, ja pasūtījumu iesniedzat piektdienā plkst. 10:00 vai vēlāk, tas tiks apstrādāts līdz pirmdienas rītam). Nedēļas nogalēs un svētku dienās netiek uzskatītas par darba dienām.

Daži pasūtījumi var aizņemt ilgāku laiku, ja ir kredīta karšu autorizācijas vai drošības jautājumi vai liels brīvdienu sezonas apjoms. Lai nodrošinātu ātrāko apstrādes laiku, jo īpaši aizņemto brīvdienu sezonu laikā, lūdzu, pārliecinieties, ka esat pievienojis ārkārtas kontakta numuru, piemēram, mobilo tālruni vai darba numuru.

Lai gan lielākā daļa pasūtījumu ienāk ļoti savlaicīgi, garantēt precīzu piegādes laiku nav iespējams. Piegādes kavējumi var rasties laika vai transporta kompānijas kļūdu vai citu faktoru dēļ, kas nav mūsu pārziņā.

Kā novērst piegādes kavējumus

  • Iekļaujiet kontaktpersonas numuru ārkārtas situācijas gadījumiem.
  • Pirms pasūtījuma iesniegšanas divreiz pārbaudiet adresi un visu informāciju.
  • Pievienojiet e-pasta sarakstam [email protected], lai pārliecinātos, ka saņemsiet e-pasta paziņojumus, ja ir kādi jautājumi vai problēmas saistībā ar jūsu pasūtījumu.
  • Ja saņemat paziņojumu vai zvanu, lūdzot sazināties ar mums, lūdzu, atbildiet. Bieži tas nozīmē, ka mēs nevarēsim turpināt ar pasūtījuma apstrādi bez papildu informācijas no jums.
  • Ja sūtāt e-pastu par pasūtījumu, lūdzu, norādiet pasūtījuma nosaukumu un pasūtījuma numuru, ja tas ir zināms. Tas palīdzēs mums atrast jūsu pasūtījuma informāciju un ātrāk reaģēt.

Piegāde uz citu adresi, nevis jūsu Norēķinu adresi 

Ja jūsu pasūtījuma piegādes adrese nesakrīt ar norēķinu adresi jūsu kredītkartē, mēs varam pieprasīt, lai jūs norādītu alternatīvu adresi ar savu kredītkaršu uzņēmumu. Šis papildu solis pasūtīšanas procesā palīdz novērst krāpniecisku kredītkartes izmantošanu. Iespējams, mums būs jāsazinās ar jums, izmantojot tālruņa numuru vai e-pasta adresi, kuru jūs norādījāt, lai informētu jūs par šo prasību.

Lai uzskaitītu alternatīvo adresi ar savu kredītkartes uzņēmumu:

1. Zvaniet uz savu kredītkartes klientu apkalpošanas nodaļu (numuram jābūt kartes aizmugurē vai ikmēneša pārskatā)

2. Pastāstiet viņiem, ka vēlaties pievienot Alternatīvo piegādes adresi savam kontam interneta pasūtījumam un dodiet viņiem precīzu adresi. * Tas nemainīs jūsu norēķinu adresi - jūs joprojām saņemsiet paziņojumus un pastu savā parastajā adresē.

3. Izvietojiet pasūtījumu mūsu vietnē, izmantojot parasto norēķinu adresi un jauno alternatīvo piegādes adresi, ko pievienojāt savam kontam.

Starptautiskās piegādes

Starptautiskajiem pasūtījumiem ir nepieciešama īpaša uzmanība.

Iepakojumi vienmēr tiek apdrošināti, un visi iepakojumi ir jāparaksta, kad tie ir piegādāti.

Klients ir atbildīgs, ja viņu valsts nodokļus un nodevas precei uzliek uz valsts robežas. Muitas maksājumi ir ļoti bieža parādība. Mēs nekontrolējam šos maksājumus un nevaram paredzēt izdevumu apmērus. Muitas politika dažādās valstīs atšķiras. Lai iegūtu vairāk informācijas, iesakām pirms pasūtīšanas sazināties ar vietējo muitas iestādi. * LUMINI NIGHTS nenosaka nodevas, nodokļus un muitas nodevas, un tie netiek apmaksāti.

SVARĪGS PAZIŅOJUMS PAR MUITAS MAKSĀJUMIEM UN ATGRIEŠANU: Ja jūs atsakāties no pirkuma piegādes muitas nodevu dēļ, lūdzu, saprotiet, ka jūs būsiet atbildīgs par pilnām piegādes un atgriešanas izmaksām. Tāpēc, lūdzu, neatsakiet piegādi, tas būs ļoti dārgi.

ATGRIEŠANAS NOSACĪJUMI

Par jebkuru starptautisku pasūtījumu, kas tiek atgriezts, ir jāsazinās ar mums pirms atgriešanās. Ja to neizdarīsiet, mēs nevarēsim jums atmaksāt jūsu atgriešanās izmaksas par preci.

Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas izsūtīšanas laikā un tiek noteiktas pēc svara un galamērķa.

*Ja jūs dzīvojat ārpus Eiropas savienības, lūdzu, rūpīgi izlasiet šo lapu. Šeit jūs atradīsiet visu informāciju par mūsu starptautiskajām piegādēm

* Piezīme. Pasūtījumiem, kas iesniegti starptautiskiem galamērķiem, mēs glabāsim visu pasūtījumu līdz brīdim, kad visas preces būs noliktavā. Šos pasūtījumus nav ieteicams dalīt piegāžu izmaksu dēļ.

0

 .