Maksājumi

MAKSĀJUMU VEIDI 

Mēs piedāvājam 3 maksājumu veidus:

1. Visa, Visa Electron, MasterCard un Maestro

2. Paypal

3. Bank-link internetbanku maksājumi 

Maksājot ar Paypal

1. Izmantojot PayPal, varat ātri un droši nosūtīt maksājumu tiešsaistē.

2. Izmantojot PayPal, jūs varat maksāt ar kredītkarti, debetkarti vai bankas konta atlikumu.

3. Kad jūsu pasūtījums ir iesniegts, jūs tiksit novirzīts uz PayPal vietni, kur jūs varēsiet veikt maksājumu.

Priekšrocības, izmantojot Paypal

Maksājums ir izsekojams. Jūs varat izsekot sava maksājuma statusu, izmantojot savu PayPal kontu. www.lumininights.com nesaņem jūsu kredītkartes numuru vai bankas informāciju (tā ir droši šifrēta PayPal serverī), kas ierobežo neatļautas lietošanas risku.

* Ja maksājat ar Visa, Visa Electron, MasterCard vai Maestro, lūdzu, izlasiet:

Mūsu tiešsaistes tirdzniecības pakalpojums ļauj pārbaudīt lielāko daļu starptautisko Visa un Mastercard pasūtījumu. Gadījumā, ja jūsu  banka nepiedalās starptautiskajā adreses verifikācijas pakalpojumā, ar jums sazināsies e-pastā un tiks pieprasīts nosūtīt skenētu Visa vai Mastercard kredītkartes izraksta / rēķina kopiju. Šādā gadījumā, lūdzu, izsvītrot jebkādu informāciju, ko jūs uzskatāt par personisku - mēs esam ieinteresēti tikai redzēt jūsu kredītkartes numuru tajā pašā dokumentā kā jūsu vārdu un norēķinu adresi. E-pasts ir [email protected] Atvainojamies par neērtībām, bet diemžēl starptautiskā krāpšana tiešsaistē ir ļoti izplatīta, un mēs uzskatām, ka ir svarīgi pārbaudīt visus iekšzemes un starptautiskos pasūtījumus.

Pirms pasūtījuma pabeigšanas jūs varat apskatīt faktiskās piegādes izmaksas tiešsaistē. Lai to izdarītu, vienkārši novietojiet savas preces grozā un noklikšķiniet uz "Pasūtīt". Ievadiet savu vārdu un adresi un izvēlieties piegādes opciju un nospiediet pogu "Tālāk". Pēc tam sūtījuma cena tiks parādīta jūsu grozā, pat pirms kredītkartes informācijas ievadīšanas. 

Par preču un naudas atmaksāšanas noteikumiem skatiet lapu Atgriešana un apmaiņa

Klientu atbalsts

Tālrunis: +371 28910922 | e-pasts: [email protected]

Adrese: Matīsa iela 51, Rīga, Latvija, LV-1009

0

 .